Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon video nga punimet tek Piramida në Tiranë dhe tregon si do të transformohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka postuar një videa, ku tregon sesi do të trasformohet Piramida në Tiranë.

Teksa ka publikuar video nga punimet Rama ka ndarë edhe pamje 3D, ku shihet sesi do të duket Piramida.

Kryeministri shkruan se kjo do të jetë qendra më e madhe e teknologjisë digjitale në rajon.

“Vijon puna për qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon, e cila do ta bëjë PIRAMIDËN adresën e fëmijëve dhe të rinjve të shekullit XXI😍

***një projekt transformimi arkitektonik i studios së famshme hollandeze MVRDV,” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img