Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Rama publikon video nga punimet, ja si duket Piramida e Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga puna që po bëhet për transformimin e Piramidës në Tiranë.

Piramida do të jetë gati për afër një vit dhe do të jetë një qendër e madhe Inovacioni.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto detaje të punës që vijon për transformimin e Piramidës në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon, nën mbikqyrjen e arkitektit të famshëm hollandez Ëinny Mass, ju uroj një të diel të bukur🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img