Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Rama publikon pamjet nga rruga e re Kardhiq-Delvinë: Hapet së shpejti!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video nga punimet e fundit të rrugës së re kombëtare Kardhiq-Delvinë, e deri në Sarandë.

Rama bën me dije se këto pamje vijnë pak ditë para se të hapet për të gjitha automjetet, kjo rrugë kombëtare.

albsig

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje thuajse finale, fare pak ditë para se të hapet për të gjitha automjetet, rruga e re kombëtare Kardhiq-Delvinë e deri në Sarandë, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama në videon që shpërndan në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img