Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Rama publikon pamjet nga rruga e re e Thethit: Një nevojë e vjetër tanimë e përmbushur për atë shëmbëlltyre të bukur të turizmit malor të ngritur nga banorët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga rruga e re e Thethit, për të cilën thotë se ka qenë një kërkesë e banorëve, por edhe një nevojë e e përmbushur për atë shëmbëlltyre të bukur të turizmit malor.

“MIRËMËNGJES

dhe me rrugën e re të Thethit, një kërkesë e kahershme e banorëve punëtorë, po edhe një nevojë e vjetër tanimë e përmbushur për atë shëmbëlltyre të bukur të turizmit malor, ngritur në vite me mendjen e artë e me duart e palodhura të banorëve të zonës, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama.

Më shumë
spot_img
spot_img