Hapësire reklamuese

Politikë

Rama publikon pamjet nga rruga e re Berat-Ballaban: Çliron potencial ekonomik

Shkruar nga Newsbomb
Rama publikon pamjet nga rruga e re Berat-Ballaban: Çliron potencial

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga rruga e re Berat-Ballaban.

Teksa ndan pamje nga rruga, Rama shkruan se vazhdon çdo ditë për të çuar përpara një investim infrastrukturor që çliron një potencial të jashtëzakonshëm ekonomik dhe turistik për bashkitë e qarqeve Gjirokastër dhe Berat.

“MIRËMËNGJES  dhe me pamjet e rrugës së re Berat-Ballaban ku puna po vazhdon çdo ditë për të çuar përpara një investim infrastrukturor që çliron një potencial të jashtëzakonshëm ekonomik dhe turistik për bashkitë e qarqeve Gjirokastër dhe Berat, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese