Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon pamjet nga prishja e objekteve në Velipojë e Ksamil: Po çlirohet hapësira e zaptuar, shkelësit e ligjit do vihen para përgjegjësisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mbrëmje pamjet nga aksioni i sotëm i IKMT-së në bregdetin e Velipojës dhe Ksamilit.

Krahas videos që ka publikuar në Facebook, Rama thotë se po çlirohet çdo hapësirë e zaptuar, ndërsa shkelësit e liigjit do të vihen para përgjegjësisë.

“Boll, Shqipëria e popullit shqiptar, s’ka kohë për pushim”, shkruan Kreu i Qeverisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img