Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Rama publikon pamjet nga aeroporti i Kukësit dhe zbulon emrin e veçantë që do të marrë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një video nga aeroporti i Kukësit, i cili është në ndërtim.

Ai ka zbuluar edhe emrin e këtij aeroproti, i cili do të quhet “Flatrat e Veriut”.

“LIVE 3D Aeroporti Ndërkombëtar Zayed – Flatrat e Veriut”, shkruan Rama krah videos.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit