Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Rama publikon pamjet në Tiranë, sheshet dhe rrugët të mbushura plot, gumëzhijnë nga fëmijët (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama pak më parë ka publikuar pamje nga sheshet dhe rrugët e Tiranës, të cilat janë të mbushura plot me fëmijë dhe nëna.

albsig

Kjo panoramë shfaqet pasi një ditë më parë Rama ka dhënë leje për ajrosje për të gjitha nënat dhe fëmijët deri në moshën 10 vjeç.

Siç duket pas një periudhe të gjatë izolimi nënat dhe fëmijët e kanë shfrytëzuar lejen e së dielës dhe deri në këto momente rrugët dhe sheshet guzmëzhijnë nga alegria e tyre në këtë ditë të diel me diell.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img