Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Rama publikon pamjet, momenti kur dorë për dore me bashkëshorten priten nga Mbreti Felipe VI i Spanjës dhe Mbretëresha Letizia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministir Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka filluar duke publikuar pamjet e momentit kur është pritur nga mbreti Filipe VI i Spanjës dhe Mbretëresha Letizia.

Rama ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama.

albsig

Kujtojmë që mbrëmë në Madrid janë pritur udhëheqësit e shteteve pjesëmarrëse në Samitin e NATO-s.

Momente nga pritja e organizuar mbrëmë nga Mbreti Felipe VI i Spanjës dhe Mbretëresha Letizia, për mirëseardhjen e udhëheqësve të shteteve pjesëmarrëse në Samitin e NATO-s”, shkruan kryeministri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img