Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Rama publikon pamje nga Vlora: Disa vite më parë dukej si një ëndër e keqe, në lidhje me këtë që kemi sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cabb819c2749f3889afe27d58a050668

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga Vlora.

Rama ka postuar një video në rrjtet e tij sociale, të Vlorës disa vite më parë dhe tani, teksa shkruan se Vlora më oarë dukej si një “ëndërr e keqe”.

“MIRËMËNGJES dhe me ketë Vlorë të para vetëm disa viteve që duket si një ëndërr e keqe e me Vlorën që kemi sot, ju uroj një fundjavë të qetë” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img