Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Rama publikon pamje nga Unaza e Madhe e Tiranës: Puna po vijon me ritme të shpejta

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me Unazën e Madhe të Tiranës.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama ka postuar pamje nga Unaza e Madhe, teksa bën me dije se puna po vijon me ritme të shpejta.

“MIRËMËNGJES

dhe me Unazën e Madhe të Tiranës, ku puna po vijon me ritme të shpejta në të gjitha segmentet e saj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.


Më shumë