Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Rama publikon pamje nga spitali Pediatrik: Çon në një nivel të ri standardin e shërbimit mjekësor

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamjet e spitalit pediatrik në Tiranë.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama shkruan se ky është një investim i shumëpritur që çon në një nivel të ri standardin e shërbimit mjekësor për të vegjlit.

“Mirëmëngjes dhe me Spitalin e ri Pediatrik të Tiranës që do të hapet së shpejti, investim i shumëpritur që çon në një nivel të ri standardin e shërbimit mjekësor për të vegjlit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Më shumë


spot_img

spot_img