Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Rama publikon pamje nga shkollat e rindërtuara dhe jep mesazhin: Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme, ose muajin prill e ka nisur me një mesazh.

Ai ka postuar një video në rrjetet e tij sociale, ku shfaqen shkollat e rindërtuara si shkolla 9-vjeçare “Ahmetaq”, “Ramazan Subashi”, “Naim Babameto”, etj., ku shihen disa momente të bukura me në fokus fëmijët.

“Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm” shkruan Rama në postimin e tij.

Kjo është e ngjashme edhe me motën e PS për zgjedhjet e 25 prillit: ”Shqipëra e ardhmja jonë”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img