Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Rama publikon pamje nga “Rruga e Arbërit”, Edhe pak dhe ëndrra 100 vjeçare është realitet (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë ka ndarë një video nga Rruga e Arbërit, e cila është drejtë përfundimit.

Në pamje shihet tuneli në Rrugën e Arbërit, teksa Rama shkruan se ëndrra 100 vjeçare për pak do të bëhet realitet.

albsig

“Për Dibër nga Rruga e Arbërit😍. Edhe pak dhe ëndrra 100 vjeçare është realitet💪” shkruan Rama në postimin e tij.spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img