Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Rama publikon mesazhin e Robert Ndrenikës për vaksinimin: Akt dashurie për të na mbrojtur e për të jetuar më pranë njëri tjetrit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një mesazh të aktorit Robert Ndrenika në lidhje me vaksinimin kundër Covid-19.

Ndrenika shprehet se vaksinimi është një akt dashurie që na mbron për të jetuar me njëri-tjetrin.

“Nipërit dhe mbesat nuk reshtin së na dhëni dashuri ne gjyshërve. Jam i bindur se edhe vaksinimi është një akt dashurie për të na mbrojtur ne e për të jetuar më pranë njëri tjetrit”, thuhet në mesazhin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img