Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Rama publikon maketin e sapopërfunduar në studion urbanistike të Dubait; ja si do transformohet Porti i Durrësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e ka nisur me transformimin e Portit të Durrësit.

Kryeministri ka publikuar një foto nga maketi i sapopërfunduar në studion e urbanistikës të Emaar Group në Dubai. E teksa poston këtë maketin e prrojektit, Rama shkruan se Porti i Durrësit do të jetë një prej porteve më të mëdha turistikë të Mesdheut.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me maketin e sapopërfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, për transformimin e Portit të Durrësit në një prej porteve më të mëdha turistikë të Mesdheut, ju uroj një javë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img