Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon grafikun: Shqipëria dhe Islanda dy vendet me më pak raste infektimesh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shqipëria është një nga dy vendet me më pak të infketuar me Covid-19 në Europë.

Lajmin e bën me dije kryeministri Edi Rama, i cili ka publikuar dy grafika dhe shkruan se Shqipëria dhe Isalnda janë dy vendet me më pak të infektuar nga Covid-19.

“Në matjen globale të dy javëve të fundit për uljen e rasteve të infektimeve, Shqipëria dhe Islanda, figurojnë si dy vendet me më pak raste infektimesh në kontinentin tone,” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img