Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Rama publikon fotot: Mirëpresim nga ajri dhe deti mysafirët e finales, sot do të vijnë mbi 20.000 tifozë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga momenti i mbërritjes së tifozëve për finalen Conference League.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, krah fotove të shkëputura nga Aeroporti i Rinasit dhe Porti i Durrësit, Rama shkruan se gjatë ditës së sotme në vendin tonë pritet që të vijnë mbi 20.000 vizitorë të tjrë.

albsig

“Shqipëria mirëpret nga ajri dhe deti mysafirët e finales europiane, sipas një protokolli me standardet më të larta të sigurisë, që mban në gatishmëri të gjitha strukturat doganore e policore në Rinas&Durrës dhe natyrisht në Tiranë⚽️🏆

*gjatë ditës së sotme priten mbi 20.000 vizitorë të tjerë”, shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img