Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon fotot e transformimit të maternitetit të Korçës: Këdo që na shan dhe përqesh duhet ta ndihmojmë të zgjohet nga gjumi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

080a085a26bbbde5ac6da428ef09d998

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale disa fotot të materniteteit të Korçs, si ak qenë dhe si është transformuar në ditët e sotme.

Rama shprehet se ka ende shumë për të bërë, ndërsa shton se kushdo që e ka harruar si ishte shëndetësis dhe shan e akuzon qeverinë, duhet ndihmuar për t’u zgjuar nga gjumi.

“Materniteti i Korçës si e gjetëm dhe si është sot

Patjetër ka ende shumë për të bërë për shërbimin shëndetësor, në çdo aspekt, por ama këdo që e ka harruar si ishte shëndetësia dhe shan, akuzon, përqesh a thua se ka ardhur nga hëna, duhet ta ndihmojmë të zgjojë kujtesën nga gjumi”, shkruan Rama.

148452156_10158541993976523_4842545041223103225_n.jpg148291194_10158541993991523_860728362063877586_o.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img