Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Rama publikon fotot e qendrës së re turistike në Valbonë: Shkundëm pluhurin e harresës së turpshme të atyre që e shfrytëzuan këtë vend veç për vota

spot_img

Lajme të ngjashëm

bb6fa4e2039c3e2ee09d756927b146c6

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto këtë mëngjes përmes të cilave njofton se është hapur qendra e re turistike e Valbonës.

Më tej Rama shkruan se në këto 7 vjet kanë shkundur pluhurin e harresës së turpshme,  të atyre që sipas tij Tropojën e kanë shfrytëzuar veç për vota e luftra absurde politike.

“MIRËMËNGJES dhe me Qendrën e Re Turistike të Valbonës, pjesë e programit të qendrave mikpritëse të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, e cila ka hapur dyert për turistët që të shijojnë mrekullitë e Tropojës së bukur, ku në këto 7 vjet kemi shkundur pluhurin e harresës së turpshme të atyre që Tropojën e kanë shfrytëzuar veç për vota e luftra absurde politike, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama.

120283080_10158184038221523_1253443102296850835_n.jpg

120246616_10158184042876523_4423567871104163765_o.jpg

 

120294335_10158184044611523_6811699758953103935_o.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img