Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Rama publikon fotot dhe thumbon opozitën: Në të shkuarën reshjet e nxirrnin lumin nga shtrati dhe përmbysnin fushat e mbjella, sot falë punës së madhe…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73bdaea95ccb3e9b79211439e71e81f1

Prej ditësh vendi ynë është përfshirë nga përmbytje të mëdha të cilat janë shkaktuar si pasojë e reshjeve të dendura. Problematike paraqitet zona e Shkodrës, Lezhës, Vlora.

Ndërkohë kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjete sociale disa foto të fushave të mbjella, përmes të cilave kalon lumi Shkumbin. Kreu i Qeverisë bën krahasimin me opozitën e sotme, që asokohe ka qenë në pushtet.

Sipas tij në kohën e tyre për ditë të tëra fushat e mbjella notonin në ujë ndërsa sot falë punës së kësaj qeverie, situata është vënë nën kontroll.

Screenshot_3_copy.jpg

137221577_10158448757851523_5206606628926518377_n.jpg

137035812_10158448757806523_1452806181934215985_n.jpg

137518406_10158448757786523_6321716643801775852_n.jpg

135027642_10158448757841523_5029119443975618693_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img