Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Rama publikon fotot dhe pyet qytetarët: A e gjeni dot ku është ky qytet?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto të një qyteti të Shqipërisë, për të cilin ka pyetur qytetarët që ta gjejnë se cili është.

“A e gjeni dot ku është ky qytet”, shkruan Rama, që mesa duket nëpërmjet këtij postimi ka publikuar edhe investimet që janë bërë.

Po ju, e gjeni dot cili është ky qytet?

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img