Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Rama publikon foton nga samiti në Bruksel: Ne shqiptarët s’jemi aq të mirë sa të dorëzohemi bukur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foton zyrtare nga samiti i BE, i cili u mbajt sot në Bruksel.

Ai shkruan se shqiptarët nuk dorëzoehen dhe se do të vazhdojnë të punojnë edhe më shumë për ta bërë Shqipërinë një anëtare të mirë të BE-së.

albsig

spring

“Vend i bukur njerëz të këndshëm fjalë të bukura foto të bukura dhe imagjinoni sa më bukur mund të ishte nëse premtimet e bukura do të pasoheshin nga një dorëzim i këndshëm… Por ne shqiptarët nuk jemi aq të mirë sa të dorëzohemi bukur! Kështu që ne do të vazhdojmë dhe do të punojmë edhe më shumë për ta bërë Shqipërinë një anëtare të mirë të BE-së”, shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img