Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon FOTON me ministrat duke punuar, prezanton planin afatgjatë Shqipëria 2030

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bd91e8864412d63a5312cbb8bb531def

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket se po punon për hartimin e programit të Partisë Socialiste që do të shpaloset para zgjedhjeve të 25 prillit.

Në foto duket edhe kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, zëvendës kryeministri Erion Braçe dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj.

Si duket i gjithë kabineti qeveritar po punon për finalizimin e planit të veprimit për PS-në në premtimet që do t’u bëjnë shqiptarëve për mandatin e ardhshëm.

“Drejt finalizimit të Vizionit Shqipëria 2030 dhe Planit të Veprimit 2021-2025”,- shkruan Rama bashkëngjitur fotos.

rammaaa.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img