Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Rama publikon FOTON e vajzës së Lindës, Zaho pushon në prehrin e Greg-ut

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryemistri Rama ka ripostuar në ‘Ista Story’ foton e publikuar pak orë më parë nga Rea Xhillari, vajza e Lindës.

albsig

 

Rea Xhillari ka publikuar një foto me familjen e saj të cilën e shoqëron me cover-in e këgës së David Bowin ‘Starman’.

Në foto, janë, Rea, Gregu dhe Zaho, tre fëmijët e çiftit kryeministror.

Ndërkaq, bie në sy qendrimi i Zahos së vogël i cili është rritur tashmë dhe ka mbështetur kokën në prehrin e vëllait të tij të madh, Gregut.

Screenshot_11.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img