Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Rama publikon foto nga Zall-Herr: Edhe pak punë na ndan nga përfundimi i 49 shtëpive

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga shtëpitë në Zall-Herr që po ndërtohen pas tërmetit tragjik të 2019.

Rama ka ndarë foto nga lagja e re që po rindërtohet dhe shkruan se edhe pak punë dhe 49 shtëpi do u dorëzohen familjeve.

“Zall-Herr – Edhe pak punë na ndan nga përfundimi i 49 shtëpive për familjet e prekura nga tërmeti👍🏻” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img