Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Rama publikoi videon e hekurudhës së re Tiranë-Durrës, projekti është i kopjuar, është bërë në 2016 në Katar (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

630edf7d465926f60342a9bd7b8cb4d0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot në mëngjes një video në facebook, ku ka prezantuar projektin e ri të hekurudhës së re Tiranë-Durrës, për të cilën pritet të nisë puna dhe finalizmi i projektit.

“MIRËMËNGJES, dhe me hekurudhën e re Tiranë-Rinas-Durrës, që më në fund do të nisë nga ndërtimi pas finalizimit të një pune disavjeçare me Komisionin Europian dhe Bankën Europiane për Rindërtim e Zhvillim, ju uroj një javë të mbarë”, shkruajti Rama.

Screenshot_17.jpg

Mirëpo pas një vëzhgimi të Newsbomb.al, vihet re se kjo video është publikuar në vitin 2016 në youtube, dhe projekti është një projekt i vjetër që është realizuar në Katar.

Më shumë

spot_img