Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Rama pritet me protestë në Vlorë, deputetja e PD: Kordoni policor hapej për njerëzit e partisë dhe mbyllej për të padëshiruarit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ne fund u deshen truprojat dhe makinat e shpejta per ta shpetuar nga degjesa e vertete.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img