Rama pritet me lëvdata gjatë inspektimeve në Manzë: Je baba i këtij shteti

Publikuar tek: politike, më 13:56 25-10-2020 Rama pritet me lëvdata gjatë inspektimeve në Manzë: Je baba i këtij shteti

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka inspektuar punimet në Manzë, Durrës, ku po rindërtohen shtëpitë e reja pas tërmetit të 26 nëntorit.

Rama gjatë inspektimeve është shprehur se rreth 280 familje në këtë zonë,  së shpejti do të hyjnë në shtëpi më të mëdha, më të sigurta.

Biseda me banorët:

Rama: Edi këtu te ju nuk kanë filluar akoma punimet, pasi keni pasur problem me dokumentacionet, por shumë shpejtë do të fillojnë. Vetëm bëni dhe pak durim

Banori: Ti je baba e këtij shteti, ti e di

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenca i përgjigjet Ramës: Shkarko Alfred PEZËN dhe Sadri ABAZIN, kthehu urgjent te 5 qershori, ndryshe...
Tetë muaj në përballje me pandeminë, Manastirliu motivon stafin e Infektivit dhe njofton hapjen e Spitalit 'COVID 3': Sapo të jetë e nevojshme do… »
Article Logic
Execution time: 0.011389970779419
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-pritet-me-levdata-gjate-inspektimeve-ne-manze-je-baba-i-ketij-shteti-225082" }