Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Rama prezanton sallën VIP në aeroportin “Nënë Tereza”: Kërkohen vajza e djem punëtorë, me paga që fillojnë nga 60 mijë lek të reja e lart

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sallën VIP për udhëtarët në Aeroportin “Nënë Tereza”.

Në foto shihet se ambienti është arrestuar me shumë shije, teksa Rama shkruan se kërkohen vajza e djem të sjellshëm e punëtorë që do të paguhen me paga nga 60 mijë lek të reja e lart.

“Salla e re VIP për udhëtarët në Aeroportin “Nënë Tereza” është një hapësirë shumë e bukur, ku po punohen detajet e fundit dhe ku kërkohen vajza e djem të sjellshëm e punëtorë, me paga që fillojnë nga 60 mijë lek të reja e lart, ndërkohë që aeroporti i kthyer në kantier ndërtimi, përgatitet për një numër rekord turistësh në sezonin që po afron” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img