Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Rama prezanton programin e qeverisë, Basha flet në telefon gjatë seancës në Parlament

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama prej disa minutash po mban fjalën në parlament, ku po prezanton programin e qeverisë për mandatin e tretë.

E teksa ai prezanton programin, kreu i PD Lulzim Basha shfaqet i qetë, por pa interes për atë çfarë po thotë Rama.

Basha është kapur nga kamera teksa shihet duke folur në telefon. Ai mban dorën para gojës dhe bisedon në telefon.

Screenshot 11 4
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img