Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Rama prezanton nismën për festat e fundvitit, do të jepen tre çmime (Si të konkuroni)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar mëngjesin e sotëm një nismë që do ndërmerret për festat e fundvitit.

Kryeministri me anë të një postimi njoftoi se do të jetë një garë për çmimin për fotografinë e vitit, videokërkesë, dhe urimi më i veçantë.

Ndër të tjera kreu i qeverisë shkruan se fituesit do të shpallen në një aktivitet të posaçëm në Konkursin e Vitit të Ri.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me prezantimin e kësaj nisme të fundvitit e me ftesën që të mendoni për një Fotografi, një Videokërkesë në shërbim të komunitetit tuaj (shkollë, lagje a qendër pune) apo edhe thjesht një Urim në https://shqiperiaqeduam.al, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Por si duket kryeministri është bërë “pishman”, pasi vetëm pak minuta më pas e ka fshirë postimin, ndoshta ishte ende herët për ta perzantuar këtë nismë.

Rama fb 2
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img