Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022
spot_img

Rama pozon i buzëqeshur në krah të Kovaçevskit: Jemi mësuar me këtë farsë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur sot në Bruksel, aty ku do të mbahet edhe samiti i BE.

Shefi i qeverisë shqiptare ka postuar pak më parë një foto, ku shfaqet me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Dimitri Kovaçevski, ku thotë me ironi se “jemi mësuar me këtë farsë”, duke i lidhur vendimet në samit me dramën “Duke pritur Godonë”.  

albsig

spring

“Ende po prisni Godot? Jo, ne jemi mësuar me këtë farsë dhe jemi më shumë se kurrë të përkushtuar që të shtyjmë përpara modernizimin e vendeve dhe rajonit tonë me frymë tëpalëkundur evropiane”, shkruan Rama.spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img