Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama poston videon nga ndërtimi i konvikteve të mjekësisë: Puna vijon pa pushim

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama këtë të premte e ka filluar me një video nga rindërtimi i konvikteve të mjekësisë.

Krah videos, Rama shkruan se puna në kantierin e konvikteve të reja të mjekësisë po vijon pa pushim.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me kantierin e konvikteve të reja të mjekësisë, ku vazhdon pa ndalim puna ndërtimtare, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img