Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Rama poston pamjet mbresëlënëse nga mali i Krrabit: Një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamjet mbresëlënëse nga mali i Krrabit në Pukë.

Ai ka publikuar një video ku shihen turistë të shumtë të cilët vizitojnë malin e Krrabit, një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine, video të cilën e shoqëron me një këngë kushtuar Pukës.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje mbresëlënëse nga mali i Krrabit në Pukë, një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine, ju uroj një të diel të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë