Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Rama poston fotot e para nga konkursi i fundviti: Merrni pjesë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama me rastin e festave të fund vitit ka publikuar në llogarinë e tij fotot e para nga  “Konkursin2022”.

Ndjekësit e tij në “Facebook” i kanë dërguar foto të ndryshme të shkrepura në vende të ndryshme të Shqipërisë, ku nuk kanë munguar as portretet familjare.

Kryeministri krah fotove ka shkruajtur që të gjithë ndjekësit të marrin pjesë dhe të votojnë se kush fotografi u pëlqen më shumë dhe meriton tre çmimet e vendosura për tu shpërndarë.

“#KONKURSI2022 fotografitë e para👏

Merrni pjesë😍

Votoni👇”, shkruan kryeministri krah fotove.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img