Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Rama poston foton nga aeroporti i Kukësit: O çunat e Londrës bëhuni gati, jo më punë muajsh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama gjatë orëve të vona të mbrëmjen së djeshme ka postuar pamje nga punimet që bëhen në aeroportin e Kuksit.

Rama ka postuar një foto të aeroportit në Facebook dhe shkruan se do të hapet së shpejti.

“3D😍*O çunat e Londrës bohuni gati se so mo pun mujsh” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img