Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
0kmh
75 %
Die
12 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Rama poston foton i djersitur pas fjalimit në Kuvend: I sapodalë nga zhytja në histori për Durrësin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeminsitri Edi Rama ka ndarë një foto nga zyra e tij, pasi mbajti fjalën në Kuvend për marrëveshjen e Portit të Durrësit.

Rama ka postuar një foto, ku këmisha i shihet e lagur nga djersa dhe thotë se ka dalë nga zhytja në histori për Durrësin.

“Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për Durrësin2030” shkruan Rama në postimin e tin në “Facebook”.

Më shumë
spot_img
spot_img