Hapësire reklamuese

Politikë

Rama "përvesh" mëngët, me okllai në dorë hap petë

Shkruar nga Newsbomb
Rama "përvesh" mëngët, me okllai në dorë hap

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Dibër në një nga shkollat profesionale, teksa shihet pranë një nxënësi.

Ndyshe nga çka e kemi parë, kryeministri shihet me okllai teksa hap një petë. Si duket kryeministri me nxënësin po përgadisin pica, pasi pranë shihen dhe  përbërësit e tjerë.

“Mos u nxito që të mos kthehesh mbrapsht. *Shkolla Profesionale Dibër”, shkruan Rama krahas postimit të tij në rrjetet sociale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese