Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Rama përgjigjet: Ja deri kur zgjatet gjendja e jashtëzakonshme! Çfarë do bëhet me celebrimet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendja e emergjencës së krijuar prej pandemisë do të zgjatet përtej datës 25 prill.

Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Edi Rama teksa i është përgjigjur një qytetari në një komunikim “live” në “facebook”.

“Patjetër që do të zgjatet gjendja e emergjencës pas 25 prillit”, iu përgjigj Rama një prej qytetarëve.

Pyetje përgjigje të Ramës me qytetarët:

A do zgjatet gjendja e emergjencës përtej 25 prillit?

Patjetër që do të zgjatet gjendja e emergjencës pas 25 prillit.

Kur do kthehemi në normalitet?

Kthimi në normalitet do të jetë një proces jo i shkurtër.

Pse i  mban myll famacitë apo për vete i ke me grush…?

Amanet mushkat thonë plaket e jugut kur u dalin para njerëz me profil fallco si ti. Ti je Bruna nuk je Brunilda se ska mundësi që një Brunilda të flasi me kete lloj gjuhe.

Toni Montana thotë përshëndetje z kryeministër kur do hapen zyrat për celebrimet?

Rëndësi ka që dashuria të jetë e fortë dhe duhet të presësh kur të hapet zyra. Prit sa të hapet zyra për të vërtetuar se dashuria është e fortë nëse nuk prisni atëherë do të thotë se dashuria nuk është e fortë. Shaka është kjo (qesh), shakaja gjysma e të vërtetës.

Më shumë
spot_img
spot_img