Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Rama përdor vajzën e vogël për PR, nuk i lëshon krahun nëpër qendrën shëndetësore të Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i ka përdorur shpesh fëmijët për PR dhe duket se s’ka ndërmend të ndalet edhe kur vjen puna te spitalet apo qendrat shëndetësore, të cilat janë ambiente ku fëmijët duhet të rrinë larg nëse nuk kanë asgjë që lidhet me shëndetin e tyre.

Rama ka dalë me ministren e Shëndetësisë për të inspektuar një qendër shëndetësore të re në Ndoq por bie në sy fakti që ecën tërë kohës i shoqëruar nga një vajzë e vogël.

Kryeministri nuk ia lëshon dorën vogëlushes e cila sigurisht nuk e di fare se ç’po ndodh.

Më tej Rama ka zgjedhur edhe një foto të dedikuar duke e postuar në rrjetin social thjesht me një zemër.

edddd_copy.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img