Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama “përcjell” Hysin dhe Gjermenin: Stafetën e merr rinia, Luljeta dhe Najada

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

69084b702d5f7618f72405fedf0f0c33

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me disa gra të Partisë Socialiste, të cilat i ka uruar për festën e 8 Marsit.

Gjatë takimit, Rama falenderuar për kontributin në PS dy gra të cilat nuk do të jenë më pjesë e garës zgjedhore, Eglantina Gjermeni dhe Vasilika Hysi.

Duke bërë batutë, Rama tha se stafetën e marrin të rinjtë dhe të rejat, duke iu referuar dy afrimeve të reja në këtë parti, mjekes Najada Çomo dhe inxhinieres Luljeta Bozo.

“Meqë doni ta marrin të rinjtë dhe të rejat stafetën, morëm Luljetën dhe Najadën. Dakort, besoj se s’kemi vërejtje. Ndërkohë që tufat e tjera të luleve janë për secilën prej jush”, u shpreh Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img