Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Rama: Për pak hap dyer kopshti i ri Zoologjik në Tiranë, me një cilësi shumë më të mirë nga çfarë ka qenë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku Erion Veliaj, ka ndarë një mesazh nga kryeministri Edi Rama në rrjetet e tij sociale, ku thotë se së shpejti do të hapet Kopshti Zoologjik i Tiranës.

Rama shprehet se falë punës intensive së Veliajt dhe Bashkisë projekti për kopshtin Zoologjik është drejt përfundimit.

Rama thotë se ky kopsht do jetë në një cilësi shumë herë më të mirë se ajo që ka qenë disa vite më parë.

“Për pak do hap dyer edhe ky kopsht i ri Zoologjik, falë një projekti shumë të bukur të Bashkisë së Tiranës, një bashkëpunim intensiv së bashku me lalin dhe ekipin e bashkisë për t’u dhënë fëmijëve një tjetër atraksion të munguar për shumë e shumë vite, por me një cilësi shumë e shumë herë më të mirë se nga cfarë ishte, kur ne ishim të vegjël” thotë Rama.

Më shumë
spot_img
spot_img