Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

‘’Rama pëlliste si gomar për një qofte pa lekë te Rruga e Kavajës’’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pa fre, duke sharë njëri-tjetrin. Por kësaj radhe ndaj Ramës nuk është mbajtur asnjë etikë.Arben Ristani i ka kujtuar Ramës, se si sillej në vitet 1990. Dhe sipas tij ‘’pëlliste në rrugën e Kavajës si gomar për një qofte pa lekë’’.

Debati:

Ristani: Nuk doja që ta nisja që nga vitet ’90. Atëherë pëlliste si gomar për një qofte pa lekë në Rrugën e Kavajës. Po, po. Me Tit Gjanin.

Leskaj: Ju lutem respektoni etikën, ose do mbledh Byronë!

Ristani: Unë etik jam.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img