Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Rama: O Berat ç’e pate fat këtë Partinë Socialiste

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme takime në Berat. Së fundmi, ai ka postuar video gjatë takimeve të tij me socialistët e qytetit, krah Ministrit të Punëve të Brendshme, Bledi Çuçi.

Kryeministri Rama e nis videon me shprehjen tipike beratase me të cilën i referohet PS-së: O Berat ç’e pate fat këtë Partinë Socialiste.

“O Berat çe pate fat këtë Partinë Socialiste. PS e gjithë qarkut të Beratit ju përshëndet me shumë dashuri dhe atyre të qetësisë ju thotë: Ruani qetësinë”, shprehet Kryeministri Rama, në videon e shoqëruar me tinguj muzike dhe që herë-herë e pengon të dëgjohet çfarë thotë.

Video:

 

Më shumë


spot_img

spot_img