Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama nxjerr videon nga arat e blerta: Myzeqeja punëtore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama shpesh poston foto apo video nga vende të ndryshme të Shqipërisë.

Këtë të shtunë kreu i qeverisë ka vendosur të ndajë disa pamje nga fushat e Myzeqesë. Në video duken arat e blerta dhe fermerët e palodhur që punojnë tokën pjellore.

Krah videos ku duken arat e punuara, Rama ka bashkangjitur edhe një përshkrim.

“Nga Myzeqeja punëtore”, ka shkruar kryeministri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img