Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Rama nxjerr videon: Nderi ynë t’i shërbejmë gjyshërve të Shqipërisë. Manastirliu zbulon sa qytetarë janë vaksinuar deri tani

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video përmbledhje nga fushata e vaksinimit që po ndodh në të gjithë Shqipërinë.

Ai thotë se për të dhe gjithë ekipin është një nder i madh që t’u shërbejnë gjyshërve të Shqipërisë në këtë kohë lufte.

Ndërkohë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se gjatë ditës së sotme janë faksinuar 19.525 persona, me një total prej 138.846 të vaksinuarish deri më tani.

Screenshot 14 4

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img