Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Rama nxjerr VIDEO: Si do duket terminali i pasagjerëve në aeroportin e Kukësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes videon e projektit nga aeroporti i Kukësit.

Në videon 3D shfaqet terminali i pasagjerëve, ndërsa Rama thekson se do të ndërtohet brenda vitit të ardhshëm.

“MIRËMËNGJES ? dhe duke ndarë me ju kënaqësinë e këtij videoimazhi nga projekti i i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit, ku po punohet intensivisht për realizimin e projektit brenda vitit të ardhshëm, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë.

Ndiqni videon!

Më shumë


spot_img

spot_img