Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Rama nxjerr pamjen e bukur dhe krenohet me Dhërmiun: Dje ishte foto e ditës në Reuters

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dje media Reuters publikoi në paqen e saj Reuters Pictures në rrjete sociale, disa pamje të mrekullueshme të shkrepura nga fotoreporteri Florion Goga.

“Një pamje ajrore e çadrave në një plazh në detin Jon në Dhërmi, Shqipëri”, shkruante dje Reuters.

Ndërkohë sot të njejtën foto e ka publikuar në Instagram edhe kryeministri i vendit, Edi Rama, i cili duke e shoqëruar me një “emoji” të lumtur krahas saj shkruan: Dhërmiu ishte foto e ditës në Reuters.

Reuters publikon shpeshherë foto nga Shqiëpria të shkrepura nga fotoreporteri Florion Goga, ku kujtojmë këtu foton e famshme të njeriut me heshtë gjatë protestave të opozitës apo dhe vajzaën e vogël besimtare në mes të sheshit “Skënderbej” gjatë faljes së Namazait.

vajza 1

Më shumë

spot_img
spot_img