Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
spot_img

Rama nxjerr aplikimet për te Spitali i Fierit, i komenton pronari i tokës: Kur u takuam më premtove punë aty, kam besim te fjala juaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama sot ka publikuar listën e aplikimeve që janë bërë deri më tani, lidhur me vendet vakante për punësim në Spitalin e ri Rajonal Memorial të Fierit.

Si gjithmonë qytetarët janë gati të komentojnë, disa pozitivisht e të tjerë me kritika, teksa kryeministri kur gjen kohën ju kthen përgjigje.

Një prej komentuesve është edhe një nga pronarët e tokës, të paktën kështu pretendon ai, i cili i thotë kryeministrit se më herët kur nisi ndërtimi i Spitalit, i ishte premtuar punë në këtë institucion. Ai shpreson dhe beson te fjala e kryeministrit.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img